Sokak Köpeği Ev İçinde Beslenir Mi?

Musfnck

Barınaktan bir yavru köpek sahiplenmek istiyoruz. Muhtemelen de sahiplenecegimiz yavru sokak köpeği olacak. Bahçede beslemek istemiyoruz. Bizzat ev içinde beslemek istiyoruz. Bu bir sorun teşkil eder mi ? Yani köpek sağlığı açısından. Nede olsa sokak köpeği eve uyum sağlayabilir mi?
(Tabi ki tüy döker, kakasını çişini eve yapar o ayrı onu zaten en baştan kabullendik. Bunun dışında)

5 CEVAP

Ahsenbb

Sokak köpeğiyle diğer köpekler arasında tuvalet anlamında cok bir fark yok zaten.İkiside yavruyken eve yapacaktır,alıştırmayla kapıları tırmıklamaya başlayıp tuvaletlerini dışarda yapmayı öğreneceklerdir.Eve alışan köpek sokak köpeği değil ev köpeğidir artık:)Çok iyi yaparsınız evde tabiki yaşayabilir

Çok güzel bir karar vermişsiniz. Özellikle evin içinde bakmanız harika olur. Yavru olduğu için çabucak adapte olur ev ortamına merak etmeyin.

toffy_the_cat

Eviniz geniş mi?Tabiki uyunçm sağlar ve sağlığı olun mlu etkilenir ama sahiolenirseniz onun hayatını kurtaracağını düşünün

Musfnck

Ev çok fazla geniş değil ama çok da dar değil açıkçası.

Evde yaşaması daha iyidir