Kedimin İlk Uzun Yol Deneyimi

Seda62

Yeni sahiplendiğim kedim Cuma günü 14 saatlik yola çıkacak sizce sakinleştirici vermeli miyim?vereceksem hangi ürünü kullanayım?Ne önerirsiniz?

3 CEVAP

toffy_the_cat

Sakinleştiriciler hiç masum değiller bence.14 saatlik yol fazla gelebilir.Stres yapar.Eğer tatile gidierseniz o evinizde kalsın ara sıra bir yakınınız gelip kontrol eder.

ygiz_mrtt

sakinleştirici için veterinerinize danışınız lütfen bu tür ilaçlar veya dozlar asla tavsiyeyle değil yetkili veteriner tarafından tahsis edilmeli kedinizin sağlığı için

Gimcat antistress maltını öneren çok. İçeriği de doğal bildiğim kadarıyla. Yolculuktan birkaç gün önce kullanmaya başlarsanız etkisini görürsünüz.