Tüy Dökülmesi

Afroditpasa

Merhaba petlebi dostları aranıza yeni katıldım ve sormak istediğim birkaç konu var. Oğlumuz paşa 8 aylık olacak ve yaklaşık 2 aydan fazladır çok aşırı tüy döküyor farklı mamalar denedik sarımsaklı tabletlerden aldık ama nafile halen daha tüy dökülmesi sorununu yasiyorum lütfen yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkür ederim

4 CEVAP

Balık yağı tüy dökülmesine çok iyi geliyor.

Afroditpasa

Tablet olarak alıp köpeğe yedireyim mi yoksa sürecek miyim vucuduna

Yedireceksiniz tabi ki. Tablet olarak da alabilirsiniz sıvı olarak da. Zaten tadını seviyorlar. Mamasına eklersiniz.

Afroditpasa

Tamam çok teşekkür ederim yardiminiz için