Kediyi Nasıl Yıkıyabiliriz

sait455

kedi yi nerde sıcakmı yoksa soğuk suyla mı yıkayalım

4 CEVAP

kedi_sever123

orta ılık bi suda gözlerine burnuna ve kulaklarına su ve şampuan kaçmamalı kediniz size alışıksa yaptırın banyo yoksa size geleceği varsa da gelmez.

patkam

kediler kendini temizlediği için sık sık yıkamanıza gerek yok

firatbasaran

Bence yıkamanıza gerek yok tüylerine yabancı bir madde bulaşmadıysa yada çamurlar içinde debelenmediyse yıkanmak onun derisine zarar verebilir. Mecbur kalmadıkça yıkamayın.

Zehrkalyoncu

Kediyi 2 ayda 1-2 kez yıkamak gerekir ama sakın ve sakın insan şampuanı ile yıkamayın zehirlenirler kedi şampuanları var.ayrıca ılık su ile yapın sakın kediyi içine sokmayın elinizi ıslatın ve kediye sürün :=)