Kedimin Gozün Ari Soktu

Seviil

Kedim bu sabah bahçedeydi eve bir girdi bi dozu kapaliydi sanirim ari sokmus guzunun ustu sismis bir de agri si var galiba gozunu açamiyor igne falan da gormedim Gozunun için sokmaz degilmi? Bana yardim edarmisiniz...ne yapmaliyim?

4 CEVAP

Uygi

Merhaba, Göz kapağını sokması göz bebeğine sokmasından daha iyidir. Eğer bal arısı soktuysa iğnesi içinde olabilir. Bu yüzden onu çıkarmak tehlikelidir. En yakın veterinere götürmenizi öneriyorum.
İyi Günler Dilerim

Seviil

Çok tesekkür ederim..
Sanirim göz kapaginin ustunu sokmus. malesef şu an veterinere gidemem:(
Yuzu giderek şişiyor çok korkuyorum

Uygi

Rica Ederim
En yakın zamanda geçmesi dileğiyle...

toffy_the_cat

Evet kesinlikle veterinere gidin acilen