Kısırlaştırılmış Kedi Mama Önerisi

bengusarioglu

Kedim yeni kısırlaştırıldı ve felicia mama almıştım. Kedimde ishal yaptı. Mama fiyatları aldı başını gitti. Ortalama fiyatlı güzel mama önerileriniz nelerdir? Yardımcı olabilirseniz sevinirim

5 CEVAP

GKilic

Matisse veya N&D

Sselin1

Matisse orta kalitede fiyati da uygun bir mama 10 kiloluk alirsaniz kilosu 25 liraya geliyor.

Golosi olabilir. Ama matisse daha iyi olur.

toffy_the_cat

Matisse kilosu 24-26 civarı 10 kg alınca.BritCare'de var eğer bunlar olmazsa golosi

bidiboom

N&D cebinizi yakarsa Matisse, ikisi de Farmina'nin uretimi (urunleri kaliteli).. 10kg alirsaniz kilosu 23.40tl.ye geliyor, gunluk 50gr yese 200gun yani 6.5 aydan fazla gidiyor, ayda 36tl.den daha ucuz.. en kalitelisini, N&D tahilsiz kisirlastirilmis 10 kg alsaniz 337tl.den o da ayda 51tl.ye geliyor (hic ev mamasi vermeyip hep kuru mama verirseniz).. kendi yediklerinize yaptiginiz harcamaya bir bakin, bu cok daha az kaliyor.. bir de su var: kaliteli beslemezseniz sonradan veteriner analiz ilaca gidiyor o para (ya da fazlasi), yaninda da uzuntusu ve maddi/manevi yorgunluguyla..