Chow Chow Yavrumun Diş Etlerinde Enfeksiyon Var Ne Yapmalıyım

irmm

8 aylık chow chow yavrumun diş etleri kıpkırmızı enfeksiyon var iğne yapıyoruz (bacaktan) ama hala geçmedi ne yapmam gerekiyor

2 CEVAP

toffy_the_cat

Siz mi yapıyorsunuz veteriner demeden?Veterinere gidin eğer önünüze gelen tedaviyi yaparsanı daha kötü olabilir Veterinere götürün olmazsa sorun

irmm

Veteriner kontrolünde yapıyorum uzak bi mesafede olduğum için sürekli gidemiyorum ama veterinerimiz sağ olsun bakmaya geliyor