Göz İltihaplanması

Fablemoon

Köye tatile geldik. Yavrulamış bir kedi var 3-4 tane yavrusi var ve bu yavrulardan birinin gözünden hafif hafif iltihap akıyor sanırsam. Veteriner aradık ama şu an gidebileceğimiz hiçbir veteriner yok sadece eczaneye vs. gidebiliriz. Veteriner için Trabzon'a inmek gerek onun içinde tabi git gek yapmak gerekiyor ama öyle sürekli git gel veya veteriner bulma fırsatımız da yok çünkü 1-2 gün sonra köyden gidiyoruz ve bir daha çıkmayacağız o yüzden inerken yavruyu da getiremiyorum annesinden ayırmamak adına. Ne yapabilirim? Önerileriniz var mı?

7 CEVAP

Terramicyn krem ve genta damla alın. Günde iki kere damla damlatın sonra da kremi sürün.

toffy_the_cat

Genta damla çok ile yarıyor ondan alın.

Dilayv

Yalnızca gözünde iltihap mi var yoksa burun akıntısı hapşırık vs var mi?

Fablemoon

Sadece gözünde var

Dilayv

Siprogut göz damlası kullanın 1 hafta. Gunde iki kez

Bktplt

Bende aynı sorunu yaşadım ılık temiz suyla günde 2 defa silin

pinarcaya

Genta damla en iyisi.