Fcv’li Kedi

bengusarioglu

Kedimi sokakta çok kötü durumda buldum. Fcv’si vardı iyileşti fakat halen taşıyıcı. Karma aşı yaptırma konusunda veterinerlerden bazıları öneriyor bazıları yaptırmayın diyor. İçinde fcv olduğu için hastalığı tekrarlayabilir, bağışıklığı kaldırmayabilir ölüme kadar gidebilir diye. Benzeri durum yaşayan var mıdır? Yardımcı olabilirseniz sevinirim

2 CEVAP

srplzngl

Merhabalar. Sizin yerinizde olsam bu işten anlayan bir hekime titre testi yaptırırdım.

Ahsenbb

Merhaba bencede yaptırmayın.Zaten virüsü taşıyor ve onun mikrobu vücuda tekrar verildiği için büyük ihtimal enfekte olur.Yaptırmamakta fayda var