Goody Mama İyi Mi ?

Arkadaşlar Goody çok ucuz ama sizce sağlıklı mı kopegime alacağımda

19 CEVAP

pisipisi123

Köpeği satın alıp yurt dışından getirtince mamaya para kalmıyor tabii.

Hayatım boyunca goody mamayı yiyen kedi köpek görmedim. O kadar kötü yani. Birkaç kere mecburiyetten almıştım hayvanlar çok aç olmalarına rağmen yememişlerdi.

toffy_the_cat

Birde yurtdışından getirdiğşn köpeğe o kadar kötü mama vetme yazık olur.Bütçen ne

toffy_the_cat

Birde neden kopeğime yazdınıx.Arkadaşınızınsa

Tam1cat

İphone alıp kontörsüz gezmek gibi bişey, yurtdışından köpek alıp (tağğbiki ülkede köpek bitti anacım, yoksa neden alalım) 3 liralık mama vermek

toffy_the_cat

Cidden @Tam1cat hayvanı süs olarak almış.Hava atacak sözde etrafındakilere.Şşmdi konuşurdu da vaktine yazık olacak.

Sselin1

Berbat bir mama golosi alsin onun yerine.

BalliBadem

Ben sokaktaki köpeklere alıcaktım yemiyorlqrmış o yüzden vaz geçtim evdeki köpeğe durum bence ne kadqr kötü olurda olsun kilosu 3 tl lik mama hak değil

BalliBadem

Aro alabilirsiniz hem uygun hem içeriği düzgün

BalliBadem

Orjen veriyorsanız neden 1kg=15kg aynı fiyatta bi mama almayı düşünüyorsunuz hatta orjen daha da pahalı galiba zaten ikisinin bir olmayqcağı bariz değil mi? Birinin kilosu 3 lira birinin 50-100

bidiboom

Orijen Amerikada denetleme kurumu FDA tarafindan kalp hastaligi yaptigi gerekcesiyle toplatilan mamalardan biri (1 Temmuz 2019da oldu), Acana, Orijen, Hill's toplatildi.. Hill's D vitamini zehirlenmesine yol actigindan, digerleri kalp hastaligi.. ölümle sonuclanan vak'alar olmus..
Yalniz Goody, ve merdiven alti (nerede uretildigi belirsiz) Golosi, Prochoice ve benzerlerini de onermem, Orijen yerine ust kalite N&D, bir tik asagisi Matisse oneririm, cunku uretim yeri ve icerik daha saglam, verdikleri teknik bilgi daha seffaf vs

Zehzeh

Çok kötü bir mama

toffy_the_cat

Kötü bir mama golosi,nd,Britcare,petcutean falan güzel

Arkadaşlar arkadaşımın köpeği bu hafta bende kalıyor ve goody ile besleniyor mamayi merak ettim sadece kendi kopegime ORIJEN alıyorum

toffy_the_cat

Golosi alamazsa aro da olabilir