Proline Kum

VASVIYE

proline kum kullandınız mı 10 kilogramı 18.45 fiyatı uygun peki ya kalitesi?

3 CEVAP

Ben kullanmıştım uzun zaman önce. Topaklanması iyi çok tozutuyor çok dağılıyor.

ygiz_mrtt

eğer günde 1 sefer temizlerseniz yavaşça topaklanması azalır ve taş gibi değil kil gibi topaklanmaya başlar ve kumun içine küçük parçalar halinde dağılır bu yüzden temiz tutmaya özen gösterin tabi ilk uyarı tüm kedi kumları için geçerli ama kokuyu tutmada yüzde yüz etkili olduğunu söyleyemem bu yüzden bu siteden 1₺ fark ile kokulu almak daha etkili olur ama kediniz sanırsam chinchilla baktığım kadarı ile, bebek pudralı solunumda zorluk çıkarabilir basık suratlı kedilerde o yüzden siz deneyin memnun kalmazsanız diğer kokuluyu denersiniz

VASVIYE

daha önce kokulu kullandık ama bir sorun yaşamadık yine de kokusuz almak istedim günde 1 sefer temizlerim umarım çok fazla dağılmaz