Gezen Kedi :)

VASVIYE

kedim sıkıldığı zaman evden çıkıyor (evimiz 1. kat)acıkınca yada uyumak için eve geliyor dışarıdan kuş vs. yakalayıp eve getiriyor ve dışarıdan geldiğinde çok pis kokuyor bir şey olacak diye korkuyorum pencereyi açmadığımızda açana kadar miyavlıyor

6 CEVAP

Bence etrafta aşısız çok kedi, kediyi sıkıştıran çocuklar, fazla araba, hayvan sevmeyen insanlar yoksa çıkıp dolaşmaları en iyisi. Aşılarını aksatmamaya dikkat edin yeter. Ben de diyorum bazen çok pişmanım keşke alıştırmasaydım diye ama evin içine tıkılmasından çok daha iyi gezmesi.

VASVIYE

evde tutmayı denedim ama dışarı çıkınca çimlerde öyle bir yuvarlanıyor ki ağaçlara falan sürtünüyor bende kıyamıyorum ama bi yandanda mikrop kapar araba çarpar falan diye uyuyamıyorum o gelene kadar

VASVIYE

sokaktan sahiplenmiştim alışkın diyebiliriz yani her aşısını yaptırıyorum gözüm gibi bakıyorum dişi fırçalarım kulak damlasını damlatırım vitaminler veririm düzenli olarak

VASVIYE

çok uyanık bir kedi kimseye sıkıştırtmaz kendini

Anonymus552223

Masallah nazar degmesin. İllaki tehlikeleri var ama çok istiyorsa da cikarmak lazim tabi. Cok korumacilikta iyi degil

Anonymus552223

Ic dis parazit aşisi yaparsaniz birsey olmaz umarim. Araba en buyuk risk zaten:( ama çok panikleyen bir kedi degil anladigim kadariyla, oyle olsa cikmak istemez zaten