Kedi Kısırlaştırma

Anket

kısır
(2 oy)
kısır değil
(3 oy)
Toplam (5 oy)

Arkadaşlar ben kedime 3 yıldır bahçede bakıyorum bu yıl eve aldık bugün veterinere gittiğimizde kedimin kısır olmamasına çok şaşırdı kızgınlık dönemine girip girmediğini sordu ben de ara da sırada kuyruk dibini elledigimizde poposunu kaldırdığını söyledim (bu arada kedim dişi ve ve bacağında apse olduğu için eve aldık hastaydı ) veteriner de kısır olabilir dedi ve kedime normal mama veriyorum kilolu 6.400 kilosu sizce kedim kisir olabilir mi bu arada kedim 5 yaşında ve para biriktiriyorum kısırlaştırmak için

4 CEVAP

Anonymus552223

Çok sıkıntı yaratmiyorsa evin içinde kisirlastiemasaniz da olur o zaman. Yani cok miyavlayip disari kacmaya calismiyorsa. Bizim sokakta da var bi tane oyle kisir bir kedi. Bu sene 2 yaşinda ama hic yavrulamadi. Oluyor demek ki oyle

Anonymus552223

Şimdiye kadar disardaydi ve hiç yavrulamadi mi?

2 yıldır dışarıda baktım hiç yavruladigini görmedim ama memeleri var ve bir kere erkek kedi ile bir binanın bodrumunda kilitli kalmıştı daha sonra ara ara zor bulduk hiç yavrulamadi ve arada sırada poposunu kaldırıyor

Evet kısırlaştırmasam da sorun olmayabilir ama yaşı ilerledikçe yumurtaliklari şişip hastalığı çevirebilir sagolun :)