Kedim Depresyonda Mı ?

omerkan

Yanımdan ayrılmayan kedi şu bir kaç gündür koridorda,balkonda takılıyor ve yanımıza çok nadir geliyor,şu zamanlarda koridor dolabının üst kısmını keşfetti ve orda uyamaya başladı.Bunun sebebi nedir ?

4 CEVAP

ygiz_mrtt

Kediler kendi halinde takılan hayvanlar. Mama yemesinde herhangi bir sıkıntı yok ise depresyonda olduğunu düşünmüyorum

pinarcaya

Depresyonda oldugunu dusunmuyorum. Bazen kediler yeni bir yer kesfedip oraya kafayi takiyor.

bidiboom

Benimki de buzdolabinin ustunu kesfetti, bu ara devamli orada takiliyor, ilginc gelen seylere odaklanmalari hep yapageldikleri bir sey, sorun degil yani..

Sudeckmkc

Sıcaklardan olabilir ve yavrular büyüdükçe daha bağımsız oluyorlar