Ankara Eş

denizclkgl

Dünya tatlısı oğluma uygun eş arıyorum. Yer Ankara

5 CEVAP

denizclkgl

Evet bir kez yavruları olsun sonrasında kısırlaştırıcam yavrulara kendim bakıcam. İlginiz için teşekkür ederim :)

VASVIYE

1 kere anneliği babalığı tatsın diye düşünmeyin hayvanlarda insanlar gibi değildir durum büyüdüğünde tanımaz bile yavrularını sokakta barınaklarda binlerce kedi köpek var zehirlenenler kör kalanlar felç kalanlar yavruları sahiplendirmeyecek kendiniz bakacak olsanız bile kısırlaştırın ki diğerlerine fırsat ve sıra gelsin

Anonymus552223

Duzgun birini bulun da yavrucuklarini satmasinlar, size 1 tane falan verirler sonucta digerlerine de guzel yuva bulsunlar

toffy_the_cat

Kısırlaştırmak hem yavrular hem anne hem baba için daha iyi olur.yavrulara bakabilirsiniz ama saiplendireceğinşz kişinin yalan söylenediği doğru değil.Kısırlaştırmak daha iyi ama illa çiftlrştirecekseniz...

minnoskoss_123

Merhaba kısırlaştırmayı düşünmüşmüydünüz? Size kalmış ama...