Köpeğim Kayıpp!!!!

gulmerve

Merhaba, yaklaşık 3 gün önce Kocaeli Darıca'da boxer cinsi köpeğimiz nek evden kaçmış fark ettiğimizde hemen aradık saatlerce.. 1 gün sonra eskihisar feribotun oralarda gördüğünü söyleyenler oldu. Gittik fakat bulamadık.. aynı günün akşamı yine gördüğünü söyleyenler olmuş yine baktık ama yok. Eskisar tarafında dükkan cafe jandarma her yere haber verdik ama malesef hala haber alamadık. Bu bölgelerde olan gören duyan varsa lütfen haber versin yardım etsin canımıza sahip çıkmamıza.
İLETİŞİM: 0539 785 1560

3 CEVAP

minnoskoss_123

Çok geçmiş olsun:( Instagram’da patili_dostlar_dernegi , haysev , birkayipdost , sahibimiariyorum , kesmeseker , gibi sayfalara yazabilirsiniz.

gulmerve

Teşekkür ederim bi kaç yere yazdım ama bunları da hemen deniyorum. Çok sağolun.

gulmerve

güncel