Balık Yağı Nın Kediye Bir Zararı Veya Faydası Olur Mu?

cansucelik07

Kedime balık yağı içirebilirmiyim? Bir zararı veya faydası olur mu? Ve ne kadar vermeliyim

9 CEVAP

Tam1cat

Allaaaaaah cansu kedi almış

Sselin1

Hangi kedine cansu ?

toffy_the_cat

Sen kronu geçici almıştım ya?Ne oldu vicdana mı geldin.Allah kedine sabur ve bolbol sağlık versin amin

cansucelik07

Güncel

cansucelik07

Leona

toffy_the_cat

Sen leonu

Balık yağının kedilere tabiki faydası olur. Tüy dökülmesine çok iyi geliyor. Ama veterinere sormadan dozunu kendi kendine ayarlama.

Anonymus552223

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/5651-merak-ettikleriniz-soru-sor?page=3 bak burada veteriner kediler icin kullanilabilecek balik yaglarini yazmis

Anonymus552223

İlk sayfada