Kedimde Tüy Dökülmesi

Rkandu11

Merhaba arkadaşlar. Bir kaç ay önce kızımda tüy dökülmesi vardı , tedavi ettirdim ve tüyleri çok şükür eski haline kavuştu fakat sadece kulaklarındaki dökülme daha eski haline kavuşamadı. Travazol kremi kullanıyordum biraz iyi geldi daha sonrasında dökülmesi arttı derken kremi bıraktım. Asıl sorum şu , iç ve dış parazitini sahiplendiğim zaman yaptırmıştım. Bu dökülmeyi giderecek çözüm iç veya dış parazit olabilir mi? Kaşıntımız geçti çok şükür , çok çok az ve zaman zaman kaşıntı var o da normal olsa gerek diye düşünüyorum.

4 CEVAP

VASVIYE

tüy dökülmesine nasıl bir tedavi uyguladılar ,benim hiçbir bilgim yok bu konuda maalesef ki veterinerinize danışmalısınız.Birde aşılarını düzenli olarak yaptırıp kaliteli bir mama kullanarak tüy dökülmesini en aza indirebilirsiniz

Merhaba,
Benim kedimde de aynı sorun olmuştu 2 yıl önce. Kulak altlarında tüy çıkmadı bir daha birkaç tel hariç. Bize sorun yok denmişti :)

Rkandu11

Penisilin ilacı yapıldı, düşünceleriniz için çok teşekkür ediyorum, sağolun :))

Rkandu11

Pekala çok teşekkür ediyorum , sağolun :))