Kısırlaştırma

Köpeğimi kısırlaştıracağım ama belediyeye mi yoksa veterinere mi yaptırsam

5 CEVAP

Zehzeh

Kesinlikle veterinere yaptırın. Belediyede ortamları hiç uygun olmuyor. Kötü koşullarda yapılıyor ve bazıları kısırlaştırmadan kapattıkları bile oluyor. Belediyelere kesinlikle güven olmaz.

BalliBadem

Belediyeye göre değişir ankara kurtuluş güzel ben memnun kaldım ama her yer aynı değil

minnoskoss_123

Maddi sıkıntınız yoksa veterinere yaptırmak daha mantıklı.

BalliBadem

Güvenilir bi veteriner seçmelisin yoksa başın ağrıyabilir

Anonymus552223

Belediyenin veterinerinden çok daha fazla hayvan gelip geciyor, hijyenik açidan yetersizlerse enfeksiyon kapmasi daha olasi.