Kedim Topallıyor

okankara68

Merhaba arkadaşlar kedim 1 haftadır topallıyor üstüne hiç basamıyor ve ayak ucu yamuk sanki kırıldı gibi çok kötü veteriner yok bizim burada köy yeri ne yapmam gerek lütfen bilgi verin öyleye yatıyor günlerdir

4 CEVAP

pisipisi123

Bir araba bulup mutlaka merkeze bir kliniğe götürmelisiniz. Kırık ayağınızın üstüne basmak zorunda kaldığınızı düşünün.

Sulecrn

Sızı anlıyorum çok çok kötü bir duygu sizin ki daha zor benim kedimin ayağı incimisti çok korktum onun için. Umarım hemen iyileşir :)

Sulecrn

Kırık daha zor veterinere gitmeniz gerekiyor

Zehzeh

Bizim kendimizde aynı durumdaydı. Arka ayağı kırık gibi hiç basamıyordu ve sallanıyor du. Bena sorsalar kesinlikle kırık derdim. Veterinere götürdük röntgen çekti. İncinmiş olduğunu söyledi. iğne yaptı. 2 gün sonra yapmamız için bir iğne daha verdi düzeldi çok şükür.