Barınak Vetenierler İyimi

8tane kedim var vetenier parası yetiştiremiyorum ücretsiz bakan barınak vetenierler uyutuyor o hayvanı direk diyorlar doğru mu

4 CEVAP

Sahipli kedileri barınak veterinerlerinin bakması prosedür gereği yasak. Uyutmasalar da geri çevrilirsiniz

Om3r

Kedileri barınaga fln bırakmıcaksın dımı? Kafasına sık daha iyi, istanbuldaysan tuzlada buyuk barınak var tepeörende oraya götürürsen ücretsiz kısırlaştırma ve tedavi yaptırıp beklersin sonra kedini alıp dönersin sokakta bahçemde bakıyorum dersin ok, Sakın mecbur kalmadıkça yani hayvana araba çarpar sakat kalır vs bunun dışında barınaga götürme kendıde iyileşir kedıler.. Hele orda yaşaması için hiç düşünme bile..

Anonymus552223

Uyutmuyorlar fakat saglikli hayvanlar icin degil o barinaklar. Hayvan hastaysa bakimini yapip hayvanin asil yaşama yerine salmak zorundalar. Ama bazen dağa bayira atiyorlar.

Nolur barınağa bırakmayın sahiplendirin. Barınağa bırakınca kedilerinize iyilik yapmış değil kötülük yapmış olursunuz ben kedilerin barınak ortamını çok iyi biliyorum minik minik kafesler kapalı bir yerdeler 2 günde bazen 4 günde bir tuvaletlerini temziliyorlar hastalıklı kedi dolu barinaklarda