Bu Yaranin Sebebi Nedir ?

gamzegulr

Kedimde yakin bir zaman icinde bu tür yaralar cikmaya basladi ama ilk yaralar kabuk baglayip döküldü düzeldi sonra bu ensesinde cikar yaranin üstü kan oldu doktora götürdüm ama cok ilgilenmedi yedigi mamayi değiştirin dedi ama ben yinede güvenemedim daha önce basina gelen veya yaşayan varmi

3 CEVAP

bappatan

Mantara benziyor çıplak elle dokunmayın lütfen doktor ilaç verecektir.

Zehzeh

Mantara benziyor. Bizde aynı durumu yaşadık. Veterinere götürdük özel bir solüsyon hazırdı. Ve travazol mantar kremi verdi.

Mamos

veteriner ismail hoca ile görüşün deri hastalikları üzerine uzman bir iki ilaç yazdı eczaneden aldım sürdüm geçti sizde arayin yardimci olur 02125213400 fatih hayvan hast.de çalışiyor