Önerebileceğiniz Kedi Kumu?

Scottish fold kedim için kedi kumu markası arıyorum

12 CEVAP

pinarcaya

Tigerino canada

Zynpkck

Reflexi çok övüyolar bi bakın derim

Reflex kırmızı ve koyu mavi kutulu. Ama kutudan kutuya değişiyor bazıları çok iyiyken bazıları çok tozlu oluyor.

toffy_the_cat

Evet reflex çok öneriliyor.ARO da fena değilmiş fiyatına gör

Tam1cat

Şimdiye kadar kullandığım en iyi kum reflex, tozutma kumu dökerken oluyor, dağılma da oluyor ince tane olduğu için ama koku 0.

Eymentalay

Kesinlikle tigerino canada. Ever clean kadar kaliteli ve çok daha ucuz

bidiboom

Biz temizmana'nin ince tanelisini kullaniyoruz, biraz tozuyor once ama topaklanmasi cok iyi.. bi de belli bir miktarin ustunde kargo bedava kapima getiriyorlar (gerci baska alternatiflerde de bu vardir zaar)..

pinarcaya

Tigerino canada ever cleanden de basarili bence. Tozutma yok ve topaklanmasi super. 1 paketi 2.5 ay gidiyor bende.

ballokumu

Eczacıbaşından sonda reflex mavi aldım ve mükemmel dedim bakalım kırmızısı nasıl

Arthur5

Kirmizisi daha mukemmel reflex kirmizi kumu bulana kadar neler cekmisiz dedim :d

bidiboom

Bi baktim da Trigerino da Reflex de cok pahali, ben 20 kilosuna Mitcho icin 43tl oduyorum.. kedilerimin majeste popolarina yeter de artar bence yani mis gibi de topaklaniyor nedir bu arkadas mucevher mi aliyoruz cikcikcik:/

bademthecatt

Paticat ince taneli lavantalı kedi kumu