Kedilerim Hala Annesini Emiyor

tugbanura

5-6 aylık kedilerim hala annelerini emiyorlar. Annesi de emzirmeye karşı değil, yalayıp seviyor. Sizce bir sorun olur mu?

7 CEVAP

Anonymus552223

Süt gelmiyordur bence. Hani buyuk kediler tshirt emer ya öyle bir aliskanlik olabilir.

tugbanura

Her şey yiyorlar yaş mama kuru mama et tavuk ciğer peynir süt hamur :)))) bide üstüne annelerini emiyorlar

Leyl003

Annelerini emme belki bi alışkanlık veya oyun olabilir :) emdikleri yarasın ins :))

bidiboom

Vedat Milor'un kedi yavrusu versiyonu mubarek:)))

beautifulcat

maşallah :) yavrular için bence problem oluşmaz da anneyi toparlamanız gerekir, o kadar yavruyu 5-6 ay boyunca emzirmek kolay değil. annelerine bol bol vitamin takviyesi yapın bence. yine de hekiminize danışabilirsiniz bu konuda

Leyl003

Emmeye ek kuru mama yiyorlar mı

toffy_the_cat

Evet ek olarak çoktan kuru masaya geçmeleri' gerekir.Birde bence sıkıntı olmaz.Bizim arka bahçede bir kedi yavrularını 5 yada 4 ay emzirdi 6 - 7 aylık olana kadar baktı tabii bilenler daha doğru birşekilde cevap verebilir