Çok Acil Süt Anne!!! İstanbul

PandAiluroSena

İstanbul Gaziosmanpaşa sabah doğan yavrular anneleri reddetmiş çok acil süt anne 05519384913 Damla

17 CEVAP

PandAiluroSena

Teşekkür ederim, zamanla o kadar çok ölüm görünce alışmış gibi hissediliyor ama her seferinde minicik vücutlarını toprağa gömerken öyle olmadığını görüyorsun. Tek tesellim kısacık ömürlerini karınları tok ve sıcak şekilde geçirmiş olmaları

PandAiluroSena

Yok maalesef bana başka semtten getirdiler annemin arkadaşının kızı çalıştıgı yerde bulmuş ama pekte kedi bakma tecrübesi olmadıgı için bana getirmişti anne kediden haberim yok yani ne yazık ki