Kedimin Tavuğa Alerjisi Var Bıldırcında Alerji Yaparmı ?

Zynpkck

İyi günler yine ben kedimin tavuğa alerjisi olduğunu gözlemledim şuan bıldırcınlı nd kısır mama almayı düşünüyorum bıldırcında alerji yaparmı acaba böyle bi sorun yaşayanınız oldumu ?

7 CEVAP

srplzngl

Merhabalar.
Kediden kediye göre değişir. Gözlemlemeniz lazım.

Zynpkck

Çok soru sordum bıkmadan cevapladığınız için çok teşekkür edrrim

Evet kediden kediye değişir ama bıldırcının alerji yapacağını sanmıyorum.

Zynpkck

Sipariş verdim artık 2-3 ay bunu yicek sonrasında yine kepek görürsem balıklı nd deniyeceğim

Mamos

bıldırcında kanatlı eti de tavuk eti gibidir. veteriner ismail hoca. telefonu 02125213400 sorun yardimci olur size bilgi verir

Zynpkck

Güncel bugün içinde siparişi iptal edebilirim lütfen cevap yazın o kadar kararsızımki

beautifulcat

Tavuk ve bıldırcın eti benzer olduğundan tavuk yapıyorsa bıldırcının yapma olasılığı yüksektir, ama kesinlikle tavuk yapıyorsa bıldırcın da yapar diyemeyiz