Kedim Ve Esim Arasinda Ki İletisimi Nasil Guclendirebilirim

Mpakna

Merhaba kedim zeynep izmirde benimle yasiyordu evlendim ve sehir degistirdik yeni bir eve geldi yeni bir kedimiz oldu diger kedimizle cok iyi anlasiyor ama yeni geldigimiz donem kizginliga girdi esim onu susturmak icin genelde bagirdi ve o gunden beri inanilmaz derecede esimi sevmiyor her gordugunde kaciyor kihliyor evde cok huzursuz esim yokken oyubcu bir kedi ama esimin elinden odul mamasi bile yemiyor arif elinden geleni yapiyo oyun oynamaya calisiyo onlara kedi evi aldi ilgilenmeye calisiyo ama zeynep hic firsat vermiyo ve diger kedimizi de etkiliyo diger kedimiz o kadar sevimlilige duskun mama asigi bir kedi tanimadigi insana bile gider ama arifin yanina gelibce zeynep kihliyo ve hirliyo ceku da korkup saklaniyor nasil bi yol izlemeliyiz yardimci olur musunuz

3 CEVAP

Ahsenbb

Merhaba, My cat from hell’den birkaç bölüm izlemenizi ve ona göre rota çizmenizi öneririm.

Anonymus552223

Kesinlikle yakalamaya çalismasin. My cat from hell, benim belali kedim diye cevirmisler. Youtubeta var, ilk bolumu bile seyretseniz bayagi sizin sorununuza uygun cevaplar var

Om3r

Bence onu yakalasın ilgilensin sevsin sureklı şefkatle davransın istemesede bır sure sonra alışır kedi bence sevince bırde guzel yemek versın açken:)