Antibiyotik

Gamzedonmez

Kedim 3 gündür antibiyotik kullanıyor çok halsiz bacağı acıdığı için de topallıyor bütün gün uyku halinde antibiyotik böyle uyku yapar mı?

3 CEVAP

bidiboom

Bi veterinerinize bunlari soylesenize, belki bu antibiyotikten cevap alamadigini dusunurse baska bir antibiyotige gecmek isteyebilir, biz insanlarda cok olan bir sey bu, yeter ki vet durumu takip edebilsin, bilgi vermeniz gerektigini dusunuyorum..

Bende kedimde diş çekimi öncesi vet. Kullanmamı istemişti ama hiçbir uyuma etkisi yaratmadı ayrıca kedilerde 1 haftadan fazla antibiyotik kullanmayın kedi bağımlı olabilir antibiyotige. Ve ayrıca veteriner er izni olmadan antibiyotik kullanmayın kedinizin hayatını riske atarsınız

Gamzedonmez

Veterinere söylediğimde böyle bir etkisi yok diyor bacağı da hemen geçmesi lazımdı diyor bu yüzden soruyorum ve zaten veteriner yapıyor iyileşmediği için 20 gün sonra tekrar başladık ilkinde böyle olmamıştı