Kedim Koltukları Dişliyor(Acil Lütfen)

Arda-

Kedim 4 aylık ve evdeki deri koltuklar delik deşik buna nasıl çare bulabilirim. Biliyorum dişleri kaşınıyor ya da onu öyle kabul et diyeceksiniz. Ben kabul ediyorum sorun annem ve babam nE kadar sevselerde yıllarca çalışıp aldıkları koltuk takımlarının delik deşik olmasından pek memnun olduklarını söyleyemem. Sizce ne yapmalıyım?

2 CEVAP

Diş kaşıma oyuncakları alıp adapte olmasını sağlayabilirsiniz

Cyborg

Isırabileceği oyuncaklar alın. Hem siz sıklıkla oynatın hem de koltuğa her yönlendiğinde ilgisini oyuncağa çekin. Hemen ilgisini çekmeyebilir aldığınız ilk oyuncak onun seveceği bir oyuncak bulmanız lazım. Mesela benim kedim 2 senedir çocukluğumdan kalma kedi şeklindeki bir kalemlikle oynuyor. Ağzında onla geziyor bütün gün başka da hiçbir oyuncak beğenmedi yerine. ^^