İki Kediyi Nasıl Birbirine Alıştırırım

Serapclbyrm

Bir yaşında kısır bir oğlum var. Üç gün önce sokaktaki çocukların birinci kattan atıp öldü diye bıraktığı yavru kediyi buldum veterinere götürdüm. Gözetim altında dursun dedi veteriner. Her gün veterinere götüreceğim. İkisi birbirine alışsın istiyorum ama oğlum boxta görünce hem tisliyor. Balkonda bakıyorum yavruya

3 CEVAP

Youtube da patiliyonun bir videosu var istersen izleyebilirsiniz iki kediyi birbirine alıştırma videosu o videoda da kedi taslıyor

Yavru ilk önce bir düzelsin sonra karsilastirin

Bence de yavru tamamen iyileşsin önce. Bu süreçte onun altındaki battaniyeyi, elinizi diğer kedinize koklatın ki kokuya aşina olsun.