Kedim Hiç Miyavlamıyor

nazlizisan

Kedim birkaç gündür çok suskun normalde yanıma gelir kendini sevdirtirdi ama şimdi yaklaşmıyor ayrıca normalde miyavlamasına rağmen şimdi hiç miyavlamıyor acaba bir sorun mu var bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim

1 CEVAP

toffy_the_cat

Eğer yavruysa büyüyordur yani.Zaten kediler insanlarla iç içe olmadıkça hiç denecek kadaraz miyavlar (bu genel bir şey değil karakterisik özellik ama az miyavlayanlar daha sık).Sevdirmemesiin sebebi can sıkıntısı yada stres olabilir.