Siyam Kedime Sağlıklı Ve Uygun Fiyatlı Mama Önerebilir Misiniz?

Kedimio

Bazı markaların siyamlara zarar verdiğini tüylerini dökmesine sebep olduğunu duydum.

3 CEVAP

Sselin1

N&d dusuk tahilli kilosu 36 lira umarim uygundur sizin icin. Tavuk dokunuyorsa kuzulu secenegi de var.

toffy_the_cat

Öncelikle sadece siyamlarada değil tüm kedilerde kalitesiz mama tüy dökümüne sebebp olur yada fkarakter ve genel olarak farklıdırlarçBütçeniz ne.Bütçeniz varsa nd,btitcare,sanabelleibravery,instinct,fitmin vs.. olabilir

ygiz_mrtt

Royal Canin'in Siyam ırkına özel maması var. fakat sanırsam kediniz 1 yaşına basmamış yalnızca yetişkinler için, ayrıca r.c. siamese'in içeğirine baktığımda pek güzel şeye rastlamadım bu yüzden kendi kedim de büyüyünce de rc siamese kullanmak istemiyorum. Fiyat performans açısından ND şuan için tahılsız kullanıyorum (başladım) ama bittikten sonra sürekli düşük tahıllıdan vereceğim