Kedim Annelik Yapmıyor

Nisaaozdm

Yahu biriniz yardm edin benim boncuk diye bir kedim var yaklaşık 7 yıldan beridir benimle sokak kedisi ve bahçemizde besliyoruz ev müstakil herneyse kedim en son bi doğum yapmıştı baktı sonra yine kısansadı yavrular kaçtı dün doğum yapmış gene 5 tane 3 ü ölü elimizden gelen herşeyi yapıyoruz ama birtürlü olmuyor oburlerinede bakmıyor umrunda değil hep böyle yapıyor bu güne kadar hiç bir yavru büyütmedi ben ve babam olmasa hemen ölürler vallahi ne yapmam gerek

3 CEVAP

GammaLamina

Çok basit. Kedinizi kısırlaştırmanız gerek.

Anonymus552223

Böyle bir kedinin neden defalarca dogurmasina izin verdiniz ki? Elinizdekileri yine eski yaptiginiz gibi buyutun ve kediyi kisirlastirin. 7 yasina gelmis bir kedi hep boyle davraniyorsa nasil degistireceksiniz?

toffy_the_cat

vet yani 7 yıldır birde.Bütçeniz varsa özel veterinerde kısırlaştırın mam.BU ÖNEMLİ!!!