Kısırlaştırma Sonrası Acil Yardım.

BBC

Kedimi kısırlaştıralı 3 hafta oluyor. ve steril mama yiyor. bu mamayı ömrü boyunca mı yiyecek ? yoksa tekrar başka mamaya geçebilirmiyim ? çünkü kısırlaştırma işlemi acil oldu ve 10kg proplan junior mamam var ve onu kullanmak istiyorum. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim .

2 CEVAP

Zehrkalyoncu

Kediniz hassas dönemlerinde.Kısırlaşma onun için çok büyük bir olay.Zamanla geçeceğini düşünüyorum ama alışma olasılığı da var.

CERENCIK

Maması bitesiye kadar bebek mamasını kullanabilirsiniz.