Kedimde Aşı Sonrası Kanama Oldu Ne Yapmalıyım ?

Gizem32

Kedim aşı olmuştu antibiyotik yapmışlardı ve eve geldiğimizde bi kaç saat sonra yaptıkları yerde kanama ve kızarıklık şişlik oluşmuştu sizce ne yapmalıyım bu durumla karşılaşan var mı lütfen

4 CEVAP

hcerenk

Ya bu tip durumlarda hemen ilgili hekime gitmek gerek bence. Forumlardan cevap beklerken kedinin sağlığını riske atıyor olabiliriz.

Gizem32

Şimdi yarası kabuk bağladı ama ara sıra kanıyor yine bugün götüreceğim

Gizem32

Şimdi yarası kabuk bağladı ama ara sıra kanıyor yine bugün götüreceğim

Gizem32

Şimdi yarası kabuk bağladı ama ara sıra kanıyor yine bugün götüreceğim