Acil Yavru Köpek_İstanbul

Nevin24123123

ISTANBUL IÇI CİNS FARKETMEZ GEÇİCİ YAVRU KÖPEK ARIYORUM KAC AYDIR SOKAKTA ZOR DURUMDA OLAN YAVRU KÖPEK VARSA LÜTFEN BENLE İLETİŞİME GEÇİN DAHA ÖNCE KÖR Bİ KEDİYİ AMELIYAT ETTIRDIK SOKAKTA BAKTIGMIZ KEDIMIZIN YAVRULARINI SAHIPLENDIRDIK ISTANBUL HALKALIDA OTURUYORUZ LUTFEN YARDIMCI OLUN

3 CEVAP

İnstagramda bir sürü var, bu sitede bir sürü var. Sizin mesaj atmanız ya da aramanız lazım insanlar işlerinin arasında nasıl bulsunlar sizi?

Burayı okuyan kişi sayısı az instagramda büyük sayfalara yazarsanız daha iyi olur.

Nevin24123123

Bakmadıgımı falan mı sanıyosunuz ılla kı bır seyler uyusmuyo en azından buraya yazdıgımda uygun olan ınsanlar yazar iyi gunler