Kedinin Burnunda Kanlı Sümük

Böyle olması normal mi ver e götüreyim mi

18 CEVAP

Anonymus552223

Yani kardesleriyle oynarken yolmusturlar birbirlerini, cok sert oyunlar yapiyorlar bazen. Bulasici birsey anlaminda soylemedim.

Islak alkolsüz hatta gliserinli bir mendille hafifçe burnunu silin. 1 saat kadar takip edin eğer akıntı devam ve sızıntı halinden fazla ise muhakak acil veteriner e götürmenizi öneririz.

travma yada iç kanama olabilir ancak fotoğraftan görünen her neyse belirgib değil kırmızı pembe arası birşey var çizgi halinde bie doğal bir görüntü olarak görünmedi.
daha detaylı foto gönderebilirsiniz. irtibat için whatsapp: +902167471444

Temas derken anlamadım ? Tek 5 tane kardeşiyle oynuyor yatıyor onlarda bişey yok. Kedi. Daha 2.5 aylık bişey olur diye korkuyorum.