Kedinin Burnunda Kanlı Sümük

Böyle olması normal mi ver e götüreyim mi

18 CEVAP

toffy_the_cat

Bence hiç normal değil burnundan kan geliyor ya...Veterinere gidin acil bence evde kendi kendinize bişey yapamazsınız

Kedinin burnundan kan gelmesi birçok hastalığı teşhis ediyor hafife almayın veterinere götürün

Ben ınternetten araştırdigima göre lösemi, kanser ,hastalıkları gibi gibi şeyler teşhis ettiği yazıyor doğrudan veterinere götürün diyorlar

Görünmeyen yara veye sakatlanmalardada ortaya çıkıyormuş

Acil veterinere gidin

pufik

Acil veteriner

Kediyi vet e götürdüm baktı günde 2 kere 2 cc iburamin verdi. Kanamanın da çok burnunun çok akması ve çok hapşırmasundan dolayı kılcal damarın zarar gördüğünü söyledi. Zaten bir kere oldu, sildim daha olmadı o kanlı sümük. Cevaplarınız için herkese çok teşekkür ederim.

Acil lütfen cevaplar mısınız

Ne olmuştur kedime bir fikriniz var mı ben kedi nezlesi olarak düşünüyorum

Anonymus552223

Baska kediyle temasa girdiyse o da yolmus olabilir. Ama fotoda belli olsun diye işaretleme mi yaptiniz bana acayip geldi kan kismi uzun duz bir cubuk gibi gorunuyor bende

Şimdi veterinere gönderdim fotoğraflarını cevap bekliyorum getir derse koşa koşa götüreceğim

Anonymus552223

Benim veterinerim genelde boyle durumlarda, biraz gozlemleyin devam ederse getirirsiniz diyor. Çok fazla bir kan yok bir yere carpmis da olabilir hemen korkmayin

Kedimin zaten burnu akıyordu zor nefes alıyordu hafif hırıltıyla yani severken çok yüksek ses çıkarıyordu vs. bu yüzden zaten şüphelendim nezleden