Mantarın Türleri Ve Mantar

Fatiko

Kedim çok sıkıntılar çekti ve yüklü miktarda vetlere para ödedim en son deri tüy testi yaptırdım. Mantar olduğunu ama bunun türleri olduğunu ve gelmem gerektiğini söylediler her gidişimde 900 1000 TL ödeme yapıyorum.. Bu mantarı kendi başıma çözemez miyim? Kedim coronalı bu arada.

11 CEVAP

Tüy testinden kastınız nedir tam olarak anlayamadık ancak deri testlerinin fiyatına aşağıdaki adreste ivho nun 2019 tarifesinden bakabilirsiniz: İVHO FİYAT LİSTESİ

Mantarlarla alakalı deri wood veya kazıntı testleri ile bilgi verebilir veterineriniz.
Konu ile ilgili bilgi almak isterseniz Evcil Hayvanlarda Mantar Hastalığı

Fatiko

Küf mantarıymıl detaylı bilgim yok Dr ile görüşünce yazarım. Mama ile alakası yok ama lütfen iyi mama kullanın bağışıklık düşüncede ortaya çıkıyor mantar

Fatiko

Kedimde alternaria mantarı çıktı tedavisi nedir?

ballokumu

Açıkçası ben evde tedavi ettim mantarı. Her gitmenizde 900-1000 cidden çok fazla ya. Ecosin çoğu mantara kullanılıyor ama ona etkili mi emin değilim

ballokumu

Allahım bu nasıl bir fiyat listesidir. Hayvanların sağlıklı yaşaması için asgari ücret kadar masrafa girmek gerekiyor. Okurken içim daraldı. Devletin bu fiyatlara bi el atması lazım olacak gibi değil

Fatiko

Evet istanbulun en iyi Dr larına götürüyorum çünkü kedimi diğer vetler mahvettiler, yemeyip giymeyip ona harcıyorum keşke dediğiniz gibi önelm alınsa.. Dr ecosin her mantarı çzmez mantar türüne göre tedavi etmek lazım dedi. 2 tablet kullandık çözülmedi. Şimdi tekrar dermatoloğa götüreceğim mecbur. İndirim isteyince yüzleri değişiyor vetlerin sanki dileniyoruz

ballokumu

Benim kedim 3 le çözdüm ben foto vs var mı yardımcı olalım 900-1000 çok çok fazla değil mi her gitmeye? Çok üzüldüm geçmiş olsun. Ben bi de sirkeyle destekledim. Ecosinden sonra sirkeyle silmeye devam ettim öyle geçirdim.

ballokumu

Ecosinls hiç tüy çıkması olmadı mı

Fatiko

Evet 2 tablet ile baya geçti ama bacak arkalarına çare bulamadık kemiriyor açılma oldu. Birazcık. Ayrıca ciğerlerinden şüpheleniyorum. Bu alerjik durumlar ciğerlere etki edebiliyormuş o yüzden gözüm korktu yine mecbur gideceğiz. Evet çok pahalı ama baya detaylı bakıyorlar muayene ücreti, testler, tedavi ilaç derken bir bakıyorum cebini boşaltıp çıkmışım. Keşke birde şu coronayı tamamen atlatabilseydi daha fazla vermeye razıydım ama virüsün çaresi yok.

Sselin1

Bacak arkalarindaki yaralar alerji kaynakli mi mantar mi benim kedimde de ayni sorun var ne yaptiysam gecmedi suan kuru mamayi tamamiyle kestim etkisine bakacam umarim ise yarar. :/

Sevvalim

Halamın kediside mantar olmuşdu ilerlememeai için sirkeyi pamuk ile sürüyoduk her gün baya bir işe yaradı