Aro Kedi Maması Paketlerinin Hepsi Delik

darknight53

Dün metro ya mama almaya gitmiştim sokak kedileri için 10 kg lik ama paketlerin hepsinin aynı yeri minik deliklerle doluydu , 1.5 kg lik lerinde aynı yeri delikliydi tam olarak mamanın içeriğinin yazdığı yerler . İğne ucu kadar 5 ,6 tane delikle dolu hepsi . Acaba bu bir üretim hatası falan mı yoksa bilerek mi yapılıyor mamanın hava alması mı gerekiyor azda olsa ? Çok garip geldi bana sormak istedim .

7 CEVAP

darknight53

Henüz bir gelişme olmadı fırsat bulup metro ya gidemedim aklımıza en son paketler taşınırken üst üste koyuluyor , patlamasınlar diye delikler açılmıştır fikri geldi çünkü birkaç ay önce alırkende aynı durum vardı bu durum üretim hatası olsaydı tekraranmazdı diye düşünüyorum ama sonraki metro ya gidişimde soracağım .

toffy_the_cat

Snrım orayla alakalı bir sorun ben aro mama kullanıyorum sokak kedilerine.Metrodan 1.5 kg kendim gidip görüp aldım delik yoktu.Üretim hatası mısır ki acaba?

Üretim hatası olabilir başka yerlere de bakmalısınız

toffy_the_cat

Eee durum neydi acaba ?

toffy_the_cat

Bende acaba bizdede varda ben mi görmedim dedim de ;)

darknight53

Paketin yan kısmında içeriklerin yazdığı alana bakabilirsiniz toplam 5 , 6 tane simetrik şekilde delikler var bende alırken başta görmemiştim acaba biyeri patlak mı diye 10 kg lik paketi sıkarak o delikleri farkettim .

toffy_the_cat

Deliklerin olması normalmiş arkadaşlar dün mü ne metroya mama almaya gittik oradada vardı ama delik içerik yerinde değildi.Hava almazsa içinde rutubet olur mama çürğyebilirmiş