Acil Kedi Kabı

Raubeyaz

Ablam hemen alt katımızda yaşıyor, 1 aydır bahçede besledi yavru bir kedi var.Büyük ihtimalle sokağa atılmış.Akşamları eve boş olan odaya, sabahları gezsin diye bahçeye bırakıyor.Hiç tuvaletini yapmazdı ama ishal olunca odaya yapmış, eniştemde kızdığı için akşam eve almak istemiyor.Kedi tuvalet kabı almak istiyorum, kendi kedimin kulundan veririm ona zaten, bu siteden ve ya güvendiğiniz başka siteden güzel ve ucuz tuvalet kabı link i atabilir misiniz? Pet shopta açık tuvalet kabı bile 100 tl.

6 CEVAP

Herhangi bir plastikciden legen alabilirsin sonra bi petshoptan ya da buradan da kürek alirsin

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/comfort-pembe-acik-tuvalet-kurek-hediye.html açık tuvalet gayet fiyatı iyi yanında kürekte hediye

Ahsenbb

Merhaba,bir evimde ********tan aldığım savic nestor kapalı kum kabı var 100 tl idi stoğu olmayabilir,diğer evimde comfort kapalı kum kabı var ben petshoptan 90 tlye almıştım ama kazıklanmışım internet fiyatı 50 60 civarı.Gayette memnunum:)

xeres

bnde bu siteden aldım gayet memnunum

Bence de şu 27 liralıktan alabilirsiniz.

Gozdetemizel

***********dan funny cat acik kedi tuvaleti veya kurekli lux kedi tuvaleti alabilirsiniz.ben lux olandan almistim.