Kedide Mantar

Sprachlos

Oturduğum yerde 4-5 aylık bir kedimiz var mantar hastası maddi sıkışıktan dolayı veterinere götüremiyorum tedavi merkezlerinede bırakmak istemiyorum çünkü aramızdaki bağı anlatamam köpek gibi kedi her zaman peşimde beni görünce durmadan miyavlıyor falan mantar için önerebileceğiniz ilaç varmıdır

4 CEVAP

toffy_the_cat

İlaç buradan önermek iyi olmaz.VetMate'e sorun.Ben mantar kediye M-furo sürülür mü dedim evet dedi ama bilemeyeceğim.Ecosin mi ne vardı o da çok öneriliyor.

ballokumu

100 liranız varsa ecosin

Fatiko

Ecosin çok iyi 2 tablet kullanın geçmezse başka bir mantar türüdür. Birde kedinizin bağışıklığı için iyi mamalar yesin yoksa mantar geçmesi zor.

ballokumu

Ben 3 tablet kullandım. Ama tamamen benden kaynaklı. Daha konsantre hazırlasam bir tabletle bile çözülebilirdi