Kedim Yıkanınca Saldirganlasiyor Acill

bearsking12

Merhaba iki yıldır evde baktigim kedilerim yıkanınca disi erkeğe saldırıyor sebebi ne olabilir

2 CEVAP

Anonymus552223

Yıkanmayi cok sevmez kediler, pek gerek yok yikamaniza zaten. Cok kirlenirlerse de bolgesel yikayin ornegin ayaklarini batirirlarsa ayaklarini yikayin veya silin

Kediler zaten kendini kusursuz biçimde temizler eğer kedinize yıkarsanız deri ve tüy sağlığını bozarsınız. Ayrıca yıkanmaktan hoşlanmadıkları için travmaya bile yol açabilirsiniz eğer çok fazla pislenirse bunun kediler için özel ıslak mendiller,kuru şampuanlar ve kuru yıkama eldivenleri var bunlardan almanızı tavsiye ederim