Yavru Kedi

Merhaba aranıza yeni katıldım size bir sorum olacak 2 ay 10 günlük scottish lilac point dişi yavrum var kardeşlerinden çok daha küçük kalmış muhtemelen anneden az beslenmiş fakat inanılmaz hareketli düz duvara tırmanacak kadar acaba büyürmü yoksa böyle mi kalır?

3 CEVAP

Anonymus552223

1 aydan sonra ek gida da verilmedi sanirim anne sutu yaninda. Ama birsey olmaz buyur

bidiboom

Benim kiz da aynen boyleydi, kaliteli mama, su, asilar ve sevgi yeterli insallah hayirla buyusun:)

Muhtemelen verilmemiştir vet.de extra bişey vermedi yine de sevindim çok teşekkürler