Kedinin Sorunu Ne?

Fbt90

Sık sık kusacak gibi yapıyor. Öğürüyor ama hiç kusmadı daha her gün illa bir kez oluyor? Neden ne yapmam lazım?

5 CEVAP

bidiboom

İceride tuy yumaklari olusmus olabilir, olusmamasi icin malt'lar var, onlardan yedirirseniz bu halin gecebilecegini dusunuyorum, biz de de boyle bir hal vardi, duzenli olarak her gun ya da gun asiri azicik verince gecti sukur..

bappatan

Tüy yumağı birikmiştir. Malt veya kedi çimi alırsanız daha rahat atacaktır.

Iremodi

Gimcat kedi maltını alın isterseniz ben beaphar malt aldım yemedi elimde kaldı zorla veriyorum ama gimcat malt seviyorlarmış bir bakın isterseniz

tugbanura

En iyisi indir sokağa bahçeye yanında dur, taze ot kemirsin :) hem hava alır hem midesinde tüylerin toparlanmasına yardımcı olur

toffy_the_cat

Sokaktaki otlarda binbir parazit olabilir ya malt ya kedi çimi al