Kedimin Karnı Hızlca Atıyor

miax

arkadaslar merhaba lütfen yardımcı olun. bir kaç günlüğüne kedimden ayrı kaldım ve eve gelince sürekli bağırmaya başladı brni öxlediğinden diye düşündüm ama durum çok fsrklı sürekli kendini yalıyor hızlı nefes alıypr bazen ağzını açıyor ve mırlıyor yanımdan ayrılmıyor bilignzi varmı ?

3 CEVAP

cavdartarlasi

Yemesinde içmesinde, oyun oynamasında, çişinde ve kakasında, uyumasında belirgin değişikler ve sorunlar varsa hekime danışman gerekebilir. Ama söylediklerin dışında bi sorun yoksa gözlemle derim belki sadece özlemiştir gerçekten.

miax

teşekür ederim arada bir bu durum kesiliyor kakasında yemek yrmesinde su içmesinde oyun oynamasında bir değişiklik yok kesin özlemiş:)

cavdartarlasi

Sevindim çok, hasta olmasını istemem.

Benim kedim de aynı durumda yanımdan ayrılmıyor wc gitsem peşimde ama bakalım zamanla o da alışacak bi denge yakalanıyor sonuçta. Ciddi rahatsızlıklar olmadığı sürece yol buluyor ve güzel bağlar bu şekilde oluşuyor.