Kedimin Anüs Kesesi

seval_52

Kedim 2 gündür yoktu geldiğinde neredeyse ölüydü. Kalkamıyordu kuyruğunu bile kaldıramıyordu 1 ay oldu. Sürekli altına kaçırıyor orasını yalayıp duruyor. Şimdi çok az kuyruğunu kaldırıyor. Sizce bu nedir

6 CEVAP

toffy_the_cat

Bir veterinere sorun ölüyordu demişsinşz yani

Fatiko

Aklıma kötü şeyler geldi devir kötü lütfen bir vete götürün

Fatiko

Mahvolmuş hayvanın anal bölgesi lütfen Dr a götürün

1 aydır böyle mi bu hayvan? Allah korusun çok ciddi şeyler olabilir çok acil veterinere götürmeniz lazım.

Anonymus552223

Ah canim yaa bir daha asla salmayin disari ve 1 aydir veterinere goturmemek bu durumdaki hayvani...

Anonymus552223

2 günde bu hale ne getirmiş olabilir onu? Nasil bu kadar rahat olabiliyorsunuz ya.. belki de etrafinizda bir tecavuzcu yaşiyor ve siz boyle rahatsiniz.. bugun hayvanin basina gelen yarin sizin basiniza gelmesin de