Yavru Kedi Siyah Dışkı

cavdartarlasi

Arkadaşlar kedim 8 haftalık oldu. Fakat onu sahiplendiğimden bu yana yani bir aydır dışkısı simsiyah, katı ve keçi dışkısı gibi hafif uzun ona göre. Yapar yapmaz hiç görmedim sadece her sabah uyanınca ilk kumunu temizlerim hemen ve bir aydır siyah. Ben bunu normal bi durum sanıyordum ama tesadüfen bir çok hastalıkla ilişkilendirilmiş. Uyuması haraketi oyunu gayet normal. Sadece gözleri için vet. kontrolünde genta damla kullanıyorum. Kumu bentonit kokulu kum. Maması yavru kediler için reflex kuru mama. Günde iki yemek kaşığı yoğurt yiyor bir de. Bunun dışında günlük beslenme düzeni değişmiyor. Hafta da birkez yumurta sarısı birde.

16 CEVAP

cavdartarlasi

Teşekkürler arkadaşlar. Yarın yinede hekime gideceğim hem aşısıda var bakalım öğrenip haber vereceğim.