Kedilerim Benimle Aynı Yatakta Uyumuyor

tugbanura

Analarını sezaryen et doğurt, ellerinle biberonla besle sonra da gözün gibi bak, ne yicekler diye gözlerinin içine bak sonra da onlar yanında 1 gece dahi uyumasınlar. 5 aylık iki kedilerimiz hiç yatağımda uyumuyorlar tırıl tırıl ses çıkarıp uyku moduna geçince yataktan kaçıyorlar:( tavsiyesi olan var mı? Çok mutlu olurum başarabilirsem, çünkü o tırıltı sesi bütün sinerjimi alıyor ve alıştırmak istiyorummmm

13 CEVAP

Eymentalay

Buna alışırlarsa emin olun pişman olacaksınız hiç o topa girmeyin bırakın nerde yatıyorlarsa yatsınlar benim kedim yatak başlığından suratıma düşmüştü uykumun en güzel saatlerinde :)) uyutmuyorlar gerçekten hoş bişey gibi görünüyor ama sürekli uyanırsınız geceleri

cavdartarlasi

Ya daha n istiyorsun. Benim yavrum kedim yatağımda uyutmuyor. Saçımı boynumu kollarımı yüzümü emiyor sabaha kadar:) evet çok tatlı ama dden uykusuzluk yaşar oldum kapıyı kapatsam açana kadar miyavlıyor incecik sesiyle miyavlayamıyor bile:) ama yatağımda yatmasını istemiyorum çözüm arıyorum sürekli.

cavdartarlasi

Rica ederim ama ödül maması sabır istiyor tekrar tekrar yapmak, ve mamayı az tüketmeli bir de biliyosundur.

Benimkini annesi terketmiş o yüzden emiyor patileriyle masaj yaparak ama o masajla çizilmedik yerim kalmadı süt içer gibi emerek patisiyle teni mi gördüğü yere ( en çok boyun ) emip duruyor. Artık tükendim inan n yapacağımı bilmiyorum evde peşimden ayrılmıyor. Şu bile yazarken elime yapışıyor manyak imdaaat:)

Umarım yatağına yerleşir görürsün sende neymiş:)

tugbanura

Ahahah emme olayı çok tuhafmış :)) valla artık sıkıldım bende getiriyorum yanıma tam uyuyacaz kalkıp gidiyo ayaklarımın ucuna ya da dışarı kaçıyo

cavdartarlasi

Öneri yazmayı unuttum. Kesiler uyuyacağı yeri gerçekten kendi seçiyor sen değiştirmeyi dene yatağını:) ya da kedi otu felan yatağına koy bi süre alışmasını sağla. Yatağına geldiğinde ödül mamasıda deneyebilirsin ara sıra. Ama seni değil yatağın yerini sevmiyorlar o yüzden uyumak istemiyor sanırım diye düşünüyorum tuhaf yaratıklar ya bal hepsi.

tugbanura

Ödül mamasını denememiştim onu bi deneyelim biz teşekkür ederiiizz :)))

toffy_the_cat

CatNip seçenek olabilir ama geçe kafsnuzda kedi görmek yada onu tekmelemek falan istemiyorsanız denemeyin

bidiboom

:))) cok hossunuz once.. anladigim kadariyla zorladiginiz icin kacmak istiyorlar, kactiklari sey siz ya da yataginiz degil, zorlanmak.. cozumu: zorlamamak:)
Aslinda ozgurlugune ve var olusuna saygi aynen bizim de ihtiyac duydugumuz gibi bir ihtiyac, dimi.. birakin sizi nasil severlerse oyle sevsinler, odulle yaptirilan kiymetli olmaz, kendiliginde ne yaparsa o gercek ve kiymetli olur, bizde de boyle degil midir? :)

BanuYuzgec

Benim kedim de 2 yaşında ve çok istememe rağmen benimle uyumuyor sadece kısırlaştığında sargısı varken benimle uyumuştu çok güzeldi o 10 gün :)

Bence de hiç uğraşmayın. Ben yanıma girmesinler diye geceleri odamın kapısını kapatıyorum :).

Anonymus552223

Alakasiz olacak ama siyah beyaz olan kediniz benim kedime cok benziyor:)

tugbanura

Evet benziyor sizinki dişi ve gözleri çok güzeeelll maşallah

tugbanura

Yaaaa sanırım fikrimi değiştiricem tombik oğluslarımın yüzüme düşmelerini hayal edemedim :)) hepinize teşekkürler ilginiz için. Sanırım zorlama ile yatırdığım için kalkıyorlar