Erkek Kedimin Poposundaki Şey

Minnakpatipuki

Erkek kedim evden kaçmıştı. Bugün buldum onu hemen eve aldım. 11 aylık şuan. 1 aydır kayıptı. Poposu bu şekilde dışa doğru çıkmış gibi. normalde böyle değildi bu normal mi? Sanki bir problem var gibi. Daha önce karşılaştınız mi hiç?

2 CEVAP

Genellikle kediler kabız olduklarında böyle popolarindan 3 -4 cmlik sosis gibi birşey çıkar bunun sebebi sindirim sorunları olabilir daha sulu şeyler verebilirsiniz ama bir veterinere danışmakta fayda var

Minnakpatipuki

Yarın veterinere gideceğiz zaten ama korktum aklıma takıldı burdan sormak istedim. Kakasini yaptı simdi gitti o şey dediginiz gibi biraz susuz kalmış sanirim